Jak ozdobić swój dom na mundial w Katarze? Inspiracje dla kibica

68

Charakterystyczne dla Twojej rodziny jest to, że praktycznie od kilku pokoleń każdy członek familii interesuje się futbolem? Teraz trwa wielkie futbolowe święto! Chcesz zaprosić kilka osób np. na mecze fazy pucharowej? Kiedy się one odbędą? Jak przygotować pokój kibica na przyjście gości? O jakich ozdobach nie powinno się zapominać? Poznaj wszystkie najważniejsze aspekty dotyczące tych zagadnień.

Od kiedy do kiedy trwa mundial w Katarze?

Wielkie futbolowe święto rozpoczęło się już 20 listopada 2022 roku (w niedzielę). Wówczas odbył się tylko jeden mecz. W spotkaniu otwarcia Katar zaprezentował się bardzo słabo i zasłużenie przegrał z Ekwadorem 0:2. Potem mieliśmy trzy spotkania (w poniedziałek). Od wtorku rozpoczęło się zaś prawdziwe szaleństwo. W końcu codziennie były transmitowane cztery potyczki. I tak aż do końca fazy grupowej. Zakończyła się ona w poprzedni piątek, czyli 2 grudnia 2022 roku. Kibice nie mieli zbyt wiele czasu na wytchnienie od mundialowych emocji. Już 3 grudnia 2022 roku zostały rozegrane dwa pierwsze spotkania w ramach 1/8 finału. Tak będzie przez cztery kolejne dni. Chcesz obstawiać te spotkania? Jeśli tak, to zainteresuj się takim tematem, jak sts rejestracja w topowym podmiocie hazardowym. Aktualnie liderem na rynku zakładów wzajemnych w Polsce jest STS. Możesz tam śmiało się zarejestrować, a potem obstawiać np. mecze mundialu w Katarze. Później (po spotkaniach 1/8 finału) nastąpi pierwsza dwudniowa przerwa. Mecze ćwierćfinałowe odbędą się 9 i 10 grudnia 2022 roku. Jak na razie znamy już dwie pary (Holandia – Argentyna i Anglia – Francja). 13 i 14 grudnia czekają nas dwa półfinały. 17 grudnia 2022 roku zostanie rozegrane spotkanie o trzecie miejsce. A dzień potem wielki finał.

Najważniejsze zasady w czasie tworzenia pokoju kibica

Szykujesz się już na decydujące spotkania? Chcesz zaprosić członków rodziny? A może np. kolegów i koleżanki z pracy? Jak przygotować pokój kibica na przyjście gości? Najważniejsze jest to, gdzie znajdzie się telewizor. Warto zadbać o to, by każdy miał swobodny dostęp do obrazu. Może zatem dobrze byłoby powiesić go na ścianie? Jeśli zaś nie ma u Ciebie takiej możliwości, to zdecyduj się na inny wariant. Możesz ulokować go na odpowiednim stoliku itp. Najważniejsza zasada jest taka, że odbiornik powinien znajdować się minimum 100 cm od podłogi. Dzięki temu wzrok nie będzie się męczył w czasie oglądania transmisji z Mistrzostw Świata w Katarze i nie tylko.

O jakich ozdobach nie powinno się zapominać?

Nie ma przeszkód, by kupić np. flagi Biało-czerwone. Może Polaków już nie ma na mundialu w Katarze, ale takie elementy nadadzą pomieszczeniu odpowiedniego, piłkarskiego klimatu. Można również śmiało zdecydować się np. na trąbki, czy pufy w kształcie piłek. Co jeszcze jest do wyboru? W sklepach online lub stacjonarnych można również kupić np. na lampki związane z futbolem, czy zegary itp. Na ścianach możesz zaś powiesić plakaty zawodników lub futbolowe obrazy.

5/5 - (1)