W jakich domach mieszkają sportowe gwiazdy?

155

Zawodowi sportowcy nie narzekają na brak znakomitych wynagrodzeń. Nic dziwnego, że mogą sobie pozwolić na bardzo eleganckie, luksusowe domy… Na co dzień interesujesz się sportem? Sprawdź, w jakich firmach bukmacherskich warto obstawiać poczynania ulubionych przez Ciebie graczy. Dowiedz się także, gdzie konkretnie mieszkają Robert Lewandowski oraz Lionel Messi, czyli dwóch topowych piłkarzy.

Gdzie typować poczynania najlepszych sportowców?

Zawsze fascynowało Cię życie gwiazd? Niejednokrotnie chciałeś do nich dołączyć, chociaż masz oczywiście świadomość, że jest to praktycznie niemożliwe? Niestety, nie każdy może być gwiazdą sportu, muzyki, filmu itd. Nie ukrywasz, że bardzo interesujesz się sportem oraz zakładami bukmacherskimi? Warto zaznaczyć, że możesz zatem obstawiać przeróżne dyscypliny. Najlepsi bukmacherzy działają zaś nie tylko stacjonarnie, ale także online. Dodatkowo masz do dyspozycji obstawianie przy pomocy aplikacji mobilnych. Jakie podmioty hazardowe są obecnie szczególnie często wybierane? W tym gronie jest na pewno STS. Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy działa na terenie Polski już od 1997 roku. Całkowicie legalnie. Warto wspomnieć, że STS gwarantuje świetne bonusy. Nie tylko dla nowych Klientów. Jeśli zaś jesteśmy przy tym temacie, to trzeba dodać, że obecnie możesz zainkasować m.in. zakład bez ryzyka 100 PLN plus bonus 1500 PLN. Co ważne, topowe podmioty hazardowe (jak STS, Fortuna, Betfan itd.) gwarantują szereg rozmaitych dyscyplin do typowania. Możesz zatem swobodnie obstawiać m.in. spotkania piłki nożnej (najpopularniejszy sport w naszym kraju), siatkówki, koszykówki, darts itd.

Robert Lewandowski nie narzeka na brak luksusu

Kilka tygodni temu polski napastnik został oficjalnie napastnikiem Barcelony. RL9 jeszcze nie rozegrał dla Dumy Katalonii żadnego oficjalnego spotkania o punkty, a już jest bożyszczem kibiców. Sympatycy Blaugrany mają wobec niego spore oczekiwania. W ostatnim meczu kontrolnym Robert Lewandowski błysnął formą. Oby tak samo było w spotkaniach o punkty! Zastanawiasz się, gdzie RL9 zamieszkał na terenie Hiszpanii? Co ciekawe, lokalizacja Castelldefels (położona około 20 km od Barcelony) została mu doradzona przez Mateusza Juroszka, prezesa… STS. Lokalizacja jest wyjątkowo dogodna. Na pewno Robert Lewandowski nie będzie narzekał na spore dystanse do pokonywania. Wszak z Castelldefels jest relatywnie blisko do Camp Nou. Dodatkowo Polak może liczyć na piękne widoki. Krajobrazy zapierają dech w piersiach. Dom RL9 jest wyjątkowo luksusowy. W takich warunkach każdy chciałby mieszkać!

Gdzie mieszka Lionel Messi?

W rezydencji na obrzeżach Paryża. Można zatem powiedzieć, że Robert Lewandowski poszedł tym samym tropem. Nie zdecydował się na coś bardzo blisko stadionu. Chociażby ze względu na popularność. A w swojej nowej okolicy będzie miał względny spokój. Co ciekawe, rezydencja Lionela Messiego jest nie tylko bajecznie droga. Dodatkowo kiedyś przebywał w niej prezydent Francji, słynny Charles de Gaulle.

5/5 - (1)