reklama
Wydarzenia

Już w najbliższą sobotę 21 czerwca okolice ul. Starowiejskiej 21 we Władysławowie zapełnią się pozytywnymi wibracjami w iście surferskim klimacie. Dzień ten pełen będzie najlepszej muzyki oraz atrakcji i konkursów, w których do wygrania jest m.in. skok ze spadochronem nad Półwyspem Helskim. Impreza odbywa się z okazji otwarcia nowego sklepu outletszop.pl, w którym od przyszłego weekendu znajdziemy odzież i akcesoria surf i snow w outletowych cenach.

czwartek, 12 czerwiec 2014 17:13

Puccy policjanci z wizytą w Niemczech

Mundurowi Komendy Powiatowej Policji w Pucku złożyli wizytę niemieckim policjantom w zaprzyjaźnionym Powiecie Trier-Saarburg. Wizyta dotyczyła wymiany doświadczeń zawodowych oraz zapoznania się z wyposażeniem służbowym niemieckich policjantów jak i wypracowanie dalszych ustaleń mających na celu podpisanie stosownej Deklaracji współpracy Komendy Powiatowej Policji w Pucku z Komisariatem Policji w Saarburgu.

Kontradmirał SG Piotr Stocki, Komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej, został odznaczony przez Bronisława Komorowskiego, Prezydenta RP Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych odbyła się dziś w Pałacu Prezydenckim z okazji 25-lecia Wolności.

piątek, 06 czerwiec 2014 14:36

Festyn z okazji Dnia Dziecka

01 czerwca 2014r. o godz. 15.00 w Pucku na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku ul. Przebendowskiego odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Do udziału w imprezie włączyli się funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pucku, którzy przeprowadzili konkursy i rozdawali ulotki dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nagrodzono także laureatów konkursu plastycznego o bezpieczeństwie.

Błękitna Flaga to nazwa programu, który wdrażany jest przez organizację pozarządową z siedzibą w Danii. Program ten ma na celu promocję ochrony środowiska w miejscowościach nadmorskich, kąpieliskach i przystaniach jachtowych.

wtorek, 03 czerwiec 2014 09:46

Hel. Mini zawody Przedszkolaków

28.05.2014 w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej odbyły się mini zawody sportowe pięciu grup przedszkolnych:(Pszczółki), (Krasnoludki), (Żabki), (Jeżyki), (Rybki) zorganizowane w ramach Tygodnia Profilaktyki pod hasłem: NA SPORTOWO BARDZO ZDROWO, którego organizatorem był Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu.

Sobotnie przedpołudnie, 31 maja. Turyści i mieszkańcy Trójmiasta i Półwyspu Helskiego słyszą warkot lotniczego silnika, zadzierają głowy i widzą scenę, niemal jak z kultowego „Misia” Stanisława Barei: lecącą po niebie figurkę marynarza, podwieszoną do śmigłowca. Niezwykły przelot 4-metrowego ludzika to niespodzianka przygotowana na inaugurację najnowszego muzeum na Pomorzu - Muzeum Kocham Bałtyk w Swarzewie k. Władysławowa.

Stowarzyszenie Rozwoju Dzielnicy Szotland i Właścicieli Rezerwatu „Słone Łąki”, Stowarzyszenie Rozwoju Władysławowa oraz Burmistrz Miasta Władysławowa zapraszają mieszkańców na uroczystość otwarcia Skweru nad Zatoką (ul. Bohaterów Kaszubskich) połączoną z obchodami Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca 2014 r. w godz. 15:00 – 21:00.

Dnia 31 maja 2014r. w godz. 8:30 – 12:30 przy Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie odbędzie się wyjątkowy pobór krwi zorganizowany przez Kaszubski Klub HDK PCK.

Policjanci z puckiej komendy uczestniczyli w dniu otwartym Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie. Szkoła promowała kierunki nauczania. Jednym z nich od ubiegłego roku jest profilowana klasa policyjna, dlatego mundurowi skorzystali z okazji i zaprezentowali sprzęt, jakim dysponują i opowiadali o swojej pracy. Młodzież z klasy policyjnej prezentowała atrakcyjność tego kierunku nauczania. 

Strona 1 z 43
Wydawca
DreamPix
Agencja Reklamowa


NIP: 5871667336
REGON: 221789663
Redakcja
Norda24.pl
Korsarska 4a
84-120 Władysławowo

Sebastian Goyke
mail: redakcja@norda24.pl
Info
Rozpowszechnianie treści zamieszczonych przez zespół redakcyjny w serwisie, dozwolone jest wyłącznie z zachowaniem warunków określonych w regulaminie.

Naruszenie zasad zawartych w regulaminie lub łamaniem przepisów prawa grozi odpowiedzialnością karną.