reklama
Fotografie

Dnia 18 czerwca br. na akwenie Zatoki Puckiej Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego, KS Zatoka oraz Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji w Pucku zorganizowali III Powiatowe Regaty Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych w „Klasie Puck” o Puchar Prezesa Firmy „VESTITO SPORT” Jacka Wilandta.

Dział: Sport

Dnia 11 czerwca br. na boisku przy Szkole Podstawowej w Jastarni Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego zorganizował IV Finał Wojewódzkich Igrzysk w Siatkówce Plażowej chłopców.

W zawodach wystartowało 9 najlepszych par z terenu Województwa Pomorskiego, w tym 3 ze Szkoły Podstawowej w Jastarni. Zespoły grały między sobą systemem „Brazylijskim” do jednego wygranego seta do 21 punktów, zgodnie z przepisami PZSP i regulaminem POSM Puck.

Klasyfikacja końcowa:

  1. miejsce          Krystian Urbański  / Jakub Mortas – SP nr 2 w Bytowie
  2. miejsce          Krystian Skwierawski / Miłosz Tołoczko –  SP w Kobylnicy
  3. miejsce          Radosław Malek / Szymon Trojański –  SP nr 2 w Bytowie
  4. miejsce          Eryk Spera  / Marcel Wolak –  SP w Kobylnicy

Na zakończenie turnieju Dyrektor POSM w Pucku Marek Heyducki wręczył pierwszym trzem drużynom pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

Dział: Sport
czwartek, 12 czerwiec 2014 17:13

Puccy policjanci z wizytą w Niemczech

Mundurowi Komendy Powiatowej Policji w Pucku złożyli wizytę niemieckim policjantom w zaprzyjaźnionym Powiecie Trier-Saarburg. Wizyta dotyczyła wymiany doświadczeń zawodowych oraz zapoznania się z wyposażeniem służbowym niemieckich policjantów jak i wypracowanie dalszych ustaleń mających na celu podpisanie stosownej Deklaracji współpracy Komendy Powiatowej Policji w Pucku z Komisariatem Policji w Saarburgu.

Dział: Wydarzenia
środa, 11 czerwiec 2014 11:33

21-letni złodziej w rękach policji

W minioną niedzielę puccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży w sklepach na terenie Władysławowa. Mężczyzna został zatrzymany przez patrol w chwile po otrzymaniu zgłoszenia. Usłyszał już zarzuty kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Dział: 112
piątek, 06 czerwiec 2014 14:36

Festyn z okazji Dnia Dziecka

01 czerwca 2014r. o godz. 15.00 w Pucku na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku ul. Przebendowskiego odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Do udziału w imprezie włączyli się funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pucku, którzy przeprowadzili konkursy i rozdawali ulotki dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nagrodzono także laureatów konkursu plastycznego o bezpieczeństwie.

Dział: Wydarzenia

Dzisiaj w godzinach rannych w okolicy Celbowa doszło do wypadku z udziałem trzech aut. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby, w tym jedno dziecko.

Dział: 112
wtorek, 03 czerwiec 2014 10:02

Hel. III Turniej Strażacki

31.05.2014 na miejskim boisku im. M. Płażyńskiego w Helu dobył się III Turniej Strażacki im. Prezesa Zarządu Miejsko - Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej o Puchar Przechodni dr Józefa Karcza. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Prezes Zarządu Miejsko - Gminnego Jan Wittbrodt wraz z Komendantem  Ochotniczej Straży Pożarnej w Helu Jackiem Kohnke.

Dział: Sport
wtorek, 03 czerwiec 2014 09:46

Hel. Mini zawody Przedszkolaków

28.05.2014 w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej odbyły się mini zawody sportowe pięciu grup przedszkolnych:(Pszczółki), (Krasnoludki), (Żabki), (Jeżyki), (Rybki) zorganizowane w ramach Tygodnia Profilaktyki pod hasłem: NA SPORTOWO BARDZO ZDROWO, którego organizatorem był Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu.

Dział: Wydarzenia

25 maja 2014 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyły się VIII Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce. Na starcie stanęło 50 osób z 7 miejscowości.

Dział: Sport
poniedziałek, 26 maj 2014 18:48

Przestępcy w rękach policji

Policjanci z wydziału kryminalnego wpadli na trop 20-letniego podejrzanego o kradzież płytek podłogowych i terakoty oraz dwukrotnego włamania i kradzieży w sumie 10 butli z gazem.  Policjanci ustalili także dwóch paserów, jeden pomagał w sprzedaży, a drugi je kupował. Podczas pracy nad tymi sprawami w ręce mundurowych wpadł także 19-latek , który w domu posiadał około 200 porcji amfetaminy. Teraz każdy z nich odpowie za popełnione przestępstwa. 

Dział: 112
Strona 1 z 52
Wydawca
DreamPix
Agencja Reklamowa


NIP: 5871667336
REGON: 221789663
Redakcja
Norda24.pl
Korsarska 4a
84-120 Władysławowo

Sebastian Goyke
mail: redakcja@norda24.pl
Info
Rozpowszechnianie treści zamieszczonych przez zespół redakcyjny w serwisie, dozwolone jest wyłącznie z zachowaniem warunków określonych w regulaminie.

Naruszenie zasad zawartych w regulaminie lub łamaniem przepisów prawa grozi odpowiedzialnością karną.